Konfigurátor Regu Zvětšit

Konfigurátor Regu

Konfigurační program pro regulátory Regu ADi a Regu Easy

Více informací

Žádné věrnostní body za toto zboží.


Konfigurační program slouží k zadání požadované konfigurace regulátorů Regu ADi-XX (XX = TV, E, G) a RRJ Regu EASY-X (X= TV, E).

Program je zpracován v programu MS Excel a k jeho použití je nutno mít povolena makra.

Program je volně ke stažení ZDE. Po stažení programu jej rozbalte do nové složky a spusťte dvojklikem na jeden z excelovských souborů. Budete upozorněni na souhlas s povolením maker - bez nich konfigurátor nefunguje.

Po odsouhlasení s použitím maker klikněte na záložku ReguConfig v pravé části systémové nabídky Excel a potom postupujte dle instrukcí pomocného okna. Pokud budete postupovat správně, dostanete se až na konec, kde se objeví konfigurace požadované regulace včetně ceníkové ceny.

Konfiguraci doporučujeme pomocí tlačítka "Uložit konfiguraci" uložit pro další úpravy či pro zaslání ke kontrole. Můžete také vyzkoušet export pro zákazníka se zadáním cen. Zákazníkům poskytujeme až do odvolání slevu 20% z ceny regulace i komponnetů MaR.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně konfigurátoru či konkrétní konfigurace VZT jednotky nás neváhejte kontaktovat ZDE či na tel. čísle 603 219 343.